Wniosek Karola Nawrockiego do Trybunału Konstytucyjnego to kolejny etap rozgrywki polegającej na uzurpacji władzy – ocenił w „Kropce nad i” w TVN24 były minister sprawiedliwości, senator KO Adam Bodnar. Jego zdaniem nie ma sporu kompetencyjnego, o którym pisze głowa państwa.
Ta strona korzysta z plików cookies technicznych oraz funkcjonalnych. Cookies funkcjonalne, np. głosowanie w ankietach i licznik wyświetleń, działają dopiero po akceptacji.